PRODİGİTAL’İN  DRUPA 2016 ÇIKARTMASI…

Drupa 2016 fuarı boyunca DİLLİ, Aristo, Mutoh firmalarının Türkiye Distribütörü olarak Türkiye’den getirdiğimiz müşterilerimize yeni makinalarla ilgili tanıtımlar ve satışlar yapılmıştır.

IMG_1149Prodigital P Reklam Ürünleri, 25 yıllık tecrübesiyle sign ,tekstil ve endüstriyel sektörüne yönelik dijital baskı makinaları ve kesim sistemleri ile sarf malzemelerinin satış ve teknik servis hizmetlerini vermekteyiz.

 Temsil ettiğimiz üretici firmalarımız önemi hızla artan  endustriyel baskı alanına, endustriyel kesim sistemlerine, ambalaj, reklam sektörü alanına odaklanmışlardır. Önümüzdeki yılları etkileyecek son teknoloji makinalarının tanıtımları yapılmıştır.  Turkiye’den gelen ziyaretçilerin cogunlugu matbaa,etiket ,ambalaj ve geniş format UV baskı teknolojilerine yönelik olmuştur. Markalarımızın cok yoğun ilgi göstermesi ve satışların gerçekleştirilmesi bizleri oldukça memnun etti.

Üretici firmalarımızın güven vermesi , Yeni teknoloji makinaların piyasaya doğru zamanda sunulması  , sektörün daima nabzının tutulması ile Drupa 2016 fuarı sonrasında gösteriyor ki firmamızı kurulumlarla geçecek yoğun bir çalışma dönemi  beklemektedir.

 

DİLLİ UV BASKI MAKİNALARI

IMG_10701996 yılından itibaren Guney Kore’de dünyanın en buyuk Endustriyel UV Teknoloji üreticisi firmasıdır.

Drupa 2016 fuarında Neosun HB2504DW2X Geniş format Endustriyel Dijital UV Baskı Makinası tanıtılmıştır. Kyocera Baskı Kafasına sahip saatte 140 m2 baskı hızına sahip hem rulo hem de tabakaya baskı yapabilen makine ozelliğine sahiptir.

Aynı zamanda NEOSUN HB3204DW2X 320 CM eninde hibrit ve saatte 170 m2 baskı hızına sahip yeni makinasının lansmanı yapılmıştır. DİLLİ üretimi makinalar Sanayi tipi olarak adlandırılıp ve 7/24 çalışabilen endüstriyel dijital UV Baskı makinesi olarak sınıfının en iyilerindendir.

Cam, Dekorasyon, Ahşap, Mobilya, Kapı Panelleri, Akrilik , PVC, Suni Deri, Store/Zebra Perde , EPS, Dış Cephe kaplama Malzemelerinde, Duvar kagıdı , Ambalaj , Matbaa, Reklam ,Teknik tekstil alanlarında kullanılmaktadır.

Türkiye’den ve ihracat yapmış olduğumuz cevre ulkelereden gelen  tum ziyaretçilerimize makinalarımız tanıtılmış ve iş bağlantıları gerçekleştirilmiştir.

 ARİSTO DİJİTAL KESİM SİSTEMLERİ

IMG_1069154 yıllık bir Alman firması olan Aristo 130 cm’den başlayan 8 metreye kadar endustriyel hassas dijital kesici üretmektedir. Ambalaj, Reklam , Matbaa , Conta, Trafik , Endustriyel  sektörlerden  başlayıp  tekstil sektörüne kadar her alanda kullanılmaktadır.

Drupa 2016 fuarında Aristo LFC 3332C dijital kesim makinasının ve yeni guclu kesim kafalarının tanıtımları yapılmıştır. Large Format Cutter ( LFC ) serileri segmentinin en hızlı kesim makinası olma ozelliğine sahiptir.

Gunumuzde baskı, reklam ve ambalaj sekyorundeki malzemelerinin boyutları 1 metreden 5 metreye kadar değişebilmektedir.Bu nedenle geniş ebat kesim makinaları gelecekte onem kazanacaktır. Multihead V A7z kesim kafalı (7 adete kadar ayarlanmış araç / bıçaklar, her araç/bıçak için yazılım kontrolü derinlik ve basınç ayarlayabilme  özelliği)  & Bevelcut 30°, 45°,60° acılı kesim yapan ve  çeşitli malzemelerde kesim yapmaktadir.

Sektorunun ilkleri gerçekleştirerek ULTRASONİK kesim kafasının tanıtımı gerçekleştirilmiştir. Trafik levhalarını kesmek için kullanılmaktadır.

Etiket kesim,karton stand,maket,numuneledirme, kutu yapımı,conta kesim,derz açma,açılı kesim,punch,noktalı kesim,ezme gibi çok fonksiyonlu bıçaklarla endüstriyel işlerde oldukça etkilidir.

MUTOH

Japonya’da üretimleri yapılan Mutoh  firması Drupa 2016 fuarı suresince yeni makinelerinin tanıtımını yapmıştır. MUTOH firması  Dünyanın en büyük teknoloji firmalarından birisidir

  • MUTOH VJ 1638UH –   Dual Head UV-LED Baskı makinesi   Hem rulo hem de tabaka üzerine baskı yapabilmektedir
  • MUTOH vj1638X Eco solvent Dijital Baskı Makinası
  • Valuejet serisi ECO-Solvent baskı makineleri : VJ 628 (60 cm) ,VJ1624x ( 162 cm), VJ 1638x ( 165 cm) ,VJ2638x (262 cm)
  • Valuejet UV-Hybrid Serisi; VJ426UF (32×48 masaüstü UV
  • Valuejet Tekstil-Transfer  Serisi : Drafstation RJ900 ( 110 cm ) ,VJ1324W (137 cm) , VJ1624W(162 cm),VJ1638WX (165 cm ) , VJ1924 W (190 cm ), VJ2638 W (262 cm ) , VJ1628 TD (162 cm Direkt baskı ) VJ2628TD ( 262 cm –Direkt Baskı )

Fuar değerlendirmesi olarak Prodigital her zaman uluslarası alanda kendilerini kanıtlamış, AR-GE çalışmalarına ve yeni teknolojilere  önem veren yenilikçi üretici firmalarla çalışmayı tercih etmiştir. Müşterilerin taleplerine yönelik makinaların zamanında piyasa sunabilen bazen taleplerin çok öncesinden piyasa ile makinaları buluşturan ve müşterilerimizin vizyonlarını geliştiren firma olabilmek bizim için önemli bir başarıdır. Üreticilerimiz Drupa 2016 fuarında gelecekteki teknolojinin ne yönlere gidebilecegi hususunda ziyaretçilerimize bir öngörü kattığı düşüncesindeyiz.

YASEMİN SÖNMEZ
ENDÜSTRİYEL BASKI MAKİNA GRUP YONETİCİSİ

 

 

 

 

Önemli Duyuru

blank