Prodigital, Fotoğrafçılık Fuarında Mutoh VJ 426 UF ile yer aldı

İzmir’de 28-29 Nisan 2016 tarihlerinde İzmir Fotoğrafçılar Odası tarafından düzenlenen İZMİR dijital fotoğrafçılık ekipman ve albüm tanıtım günleri fuarına katıldık Prodigital olarak D&B Medya Dijital Baskı Merkezi firması ile beraber aynı standda makine tanıtımlarımızı yaptık.

İzmir fotoğrafçılık fuarının yerel bir fuar olmasına rağmen geniş bir ziyaretçi kitlesi vardı. Bölgelerden fotoğrafçılar odaların düzenlediği turlarla İzmir’e getirildi ve ağırlandı.İzmir’den Adana’ya kadar çeşitli illerden birçok fotoğrafçı bu tanıtımları takip etmeye , yenilikleri görmeye ve alışveriş yapmaya geldi.

Prodigital olarak bu fuarda daha cok küçük format Eco-solvent içmekan/dışmekan baskı makinalarını, masaüstü UV baskı Makinalarını ,Tshırt baskı makinasını ve küçük ebat transfer baskı makinalarının tanıtımını yaptık .

MUTOH VJ 426UF LED UV Baskı Makinasını sergiledik ve gelen ziyaretçilere farklı materyaller üzerine numune baskılar yapıldı. BU makine masaüstü baskı makinası olarak tanımlanmaktadır. 329 mm x 483 mm Baskı Alanı sahiptir.

Mutoh UV VJ 426 UF

Mutoh UV VJ 426 UF

Her Türlü Malzemeye Baskı yapabilme özelliğine sahiptir. Beyaz + Laklı 3D / Kabartma özelliği, 70 mm Malzeme Yüksekliğine & 1440 dpi Baskı Çözünürlüğüne sahiptir.

Doğal Taş, metal ,ahşap , kâğıt ,PVC Suni Deri, Seramik, Cam, MDF, Aluminyum, Kalem, Teknik Tekstil, Yaka Kartları, Anahtarlar, Çakmak vb. gibi malzemelere fotoğraf kalitesinde baskılar yapmaktadır.

Özellikle fotoğraf sektörü, promosyon sektörü ve metal etiket sektörü için ideal bir makinadır. 7 cm yüksekliğe kadar materyallere baskı yapabilmekte ve uzun ömürlü led uv kurutma sistemleri ile boya kurutulmaktadır.

Başarılı bir fuar geçti, İzmir’de birkaç fotoğraf firması ile anlaşma yapıldı ve bu makinalar kısa bir süre içinde kurulacak .

PRODIGITAL olarak ;

MUTOH SIGN & TEKSTİL ,

DİLLİ GENİŞ FORMATLI Endustriyel UV Baskı Makinaları,

ARİSTO  Dijital Kesim Makinaları,

DIRECT COLOR SYSTEM Masatipi UV Dijital Baskı Makinaları,

GONGZHENG GROUP Geniş Format Dış Mekana Baskı Makinaları,

DGI  Sign & Tekstil Baskı Makinaları , KALA Laminasyon Makinaları,

MEGAPLOT Strafor Kesim Makinaları  firmalarının Türkiye resmi distribütörüyüz.

Önemli Duyuru

blank