blank

PRODIGITAL, DİJİTAL UV BASKI MAKİNALARIYLA R+T TURKEY FUARINA YENİ BİR VİZYON KATTI.

Prodigital  olarak 01-04 Mart 2017 tarihlerinde R+T Turkey Panjur, Tente, Kapı / Geçiş sistemleri ve Güneşten Korunma sistemleri fuarında PROPRINT UV RTR 3204GN Rulodan Ruloya dijital LED UV baskı makinasını sergiledik.Bu sayede ilgili sektörlere yeni bir vizyon getirdiğimize inanıyoruz.  Rulodan Ruloya Dijital UV Baskı makinaları son yıllarda store/ zebra Perde üreticileri ve baskıcıları tarafından kullanılmakta olan bir sistemdir. Fuarda  sergilediğimiz baskı makinası Endustriyel Tente,  şemsiye ,  Branda , Store/ Zebra Perde ,Jaluzi , Teknik Tekstil Urunleri & Pergola / Gazebo  sistemlerini üreten firmaların oldukça ilgisini çekmiştir.

R+T Turkey fuarı sektorel ve uluslarası bir fuar olması dolayısıyla bizim için çok iyi geçti. Sektördeki yenilikleri ve ihtiyaçları görmenin yanında sektöre yönelik üreticilerle bazı konularda fikir alışverişlerinde bulunduk. Çalıştığımız bazı firmaları yeni teknolojilere yönlendirme imkanı bulduk . Bu tarz fuarlarda nihai kullanıcıdan ziyade yatırımcıya hitap ettiği için profesyonel ziyaretçilerle görüştük.

PROPRINT UV RTR3204GN Dijital LED UV Baskı makinası 320 cm eninde saatte max.76 m2 baskı hızına sahip , özel germe / tansiyon sistemi ile ışıklı malzemelere ve teknik tekstil kumaşlarına baskı yapabilme  konusunda sınıfının en iyi makinalarından biridir. Geliştirilmiş Esnek Boyaları sayesinde birçok kaplanmış ve kaplanmamış rulo medya vinil afişler, ön cephe kaplamalarında kullanılan meshler, tarpaulin, tır brandası, polyester, dokuma, kağıt, kendinden yapışkanlı PVC, PVC-PA transparan, Branda , Folyo , One Way Vision , Duvar kâğıdı, Gergi Tavan Malzemesi, Store/ Zebra Perde  ve bazı teknik tekstil kumaşları, Dijital Kanvas, ışık geçirgenli translucent teknik tekstil kumaşları, Deri, Suni Deri, Teknik Tekstil kumasları,  Poster vb. malzemelere baskı yapabilmektedir.

Ülkenin eknonomik şartları gözönünde bulundurulduğunda ödeme kolaylığı , teminatlı-vadeli özel ödeme şartları ile ziyaretçilerimize özel satışlar yapılmaya özen gösterdik. Tekstil / Endustri / Sign sektöründeki dijital baskı makinaları ile ilgili tecrübelerimize dayanarak ziyaretçilerimize malzemelerine göre nasıl baskı yapabilecekleri konusunda tecrübelerimize dayanarak tavsiyelerde bulunduk.  Yatırım yapacakları makinalar konusunda elimizden geldiği kadarıyla doğru makine yatırımına yönlendirmeye çalıştık.

Fuarda ayrıca aşağıdaki gruptaki makinaların da tanıtımları gerçekleştirilmiştir.

  1. Sign / Reklam Grubu

Mutoh  Japon firmasına ait  Eko solvent seri dijital baskı makinaları ve kesim plotterları Epson DX7 baskı kafası kullanan hızlı ve ekonomik sistemler Valuejet 1324X,Valuejet 1624X,Valuejet 1604X,Valuejet 1638X,Valuejet 2638X de ziyaretçilerimizin ilgilendiği makinalarımızdan olmuştur.

 

Gongzheng Solvent ve Eko solvent baskı makinaları

320m eninde baskı yapabilen endüstriyel fuji dimatix baskı kafası kulanan,negatif basınç sistemli boya sirkülasyon sistemli hızlı iç mekan ve dış mekan baskısı yapabilen makinalardır.

Gongzheng uzakdoğunun dünya çapında üretim yapan ve dijital baskı sektöründe yirmi yıldan fazladır makine üreten uluslararası bir firmadır. Özellikle geniş formatta (200cm-320cm-500cm) güçlü ve hızlı makinaları mevcutur. Geniş ende kağıt baskı ve kumaşa direkt baskıda dünyanın en hızlı makinalarını üretmektedir. Özellikle Fuji Dimatix baskı kafalarıyla üretilen yeni makinalar çok ilgi çekmektedir.

 

Fikseli Bayrak Makinesi

Fikseli Bayrak Makinesi

  1. Endüstri grubu dijital baskı makinaları ve dijital kesim sistemleri;
  • DİLLİ Kore Teknolojisi ile üretilen endüstriyel UV Baskı Makinalarıdır. Neotitan ve Neosun serisi endüstriyel baskı makinalarının tanıtımını yaptık. Dilli 160cm den 320 cm enine kadar rulodan ruloya ve Hibrit sistem ve 320 cm & 500 cm eninde Rulodan Ruloya baskı yapan makinalar üretmektedir. Makinalarda Konica minolta 1024İ baskı kafası ve Kyocera endüstriyel baskı kafaları kullanılmaktadır.

  • ARİSTO ,Alman Teknolojisi Dijital kesim sistemleri; Multi sistem kafalarla kesme,ezme,delme, punch yapabilen endüstriyel makinaların tanıtımını yaptık. 100cm ‘den başlayan 700 cm ebadına kadar üretilen dijital hassas kesim makinalarının tanıtımları da yapılmıştır. Çok geniş bir bıçak kullanım kapasitesi vardır.Reklam,Matbaa,Ambalaj,Otomotiv endüstrisi,Uçak sanayi,Teknik tekstil sektörü,Kalıpçılar ve bıçakçılar gibi birçok sektörde kullanılmaktadır.

B.Tekstil grubu dijital baskı makinaları-Ön işlem ve son işlem tekstil makinaları;

Mutoh 1948 WX

Mutoh 1948 WX

Japon markası Mutoh süblime transfer baskı makinaları ve direkt tekstil baskı makinalarına kadar makinalarımız mevcuttur. Drafstation,Valuejet 1324WX,Valuejet 1624WX,Valuejet 1638WX,Valuejet 1924WX,Valuejet 1938WX,Valuejet 1948WX,Valuejet 2638WX gibi modellerin tanıtımını yaptık.Epson 1 kafa ,epson 2 kafa ve epson 4 kafa makinalar hakkında bilgiler verildi. MUTOH VJ 1938TX modeli makinamız direk kumaşa baskı yapmaktadır. Pigment pamuklu kumaşlarda ekonomik çözüm sunmaktadır.

 

Protexjet direkt tekstil baskı makinaları
Protexjet halı baskı makinaları
Gongzheng süblime transfer baskı makinası ve direkt kumaş/ Bayrak  baskı makinası
Tekstil ön işlem ve son işlem makinaları (Pat sistemleri,Fixe,Kalender,kurutma üniteleri,buharlama üniteleri,yıkama üniteleri)

Protexjet direkt tekstil baskı makinaları ve halı baskı makinaları, Pigment pamuklu kumaşa baskı makinalarımızın ipek kumaş baskı hatlarımızın ve halıya baskı sistemlerimizin tanıtımını bir önceki fuarlarda gercelestirmiştik. 180cm blanketli makinalardan 220cm,320cm,420cm,500cm kumaş baskı makinasına kadar tüm modellerimiz bulunmaktadır. Makinalarımız Epson kafa kyocera kafa ve endüstriyel  fuji dimatix starfire kafa kullanmaktadır.60m2 /saat hızdan 600m2/saat hıza kadar makinalar mevcuttur.

R+T Turkey fuarında Türkiye’nin tüm illerinden ve yurtdışından gelen ziyaretçilerle çoğunlukla germe tavan malzemelerine , duvar kagıdı , Vinyl , Non-Woven ve sentetik Deri üzerine baskı konusunda yatırım yapmak isteyen firmalarla görüşmeler ve makine satışları gerçekleşmiştir.

Prodigital; MUTOH(SIGN & TEKSTİL) , DİLLİ ( GENİŞ FORMATLI Baskı Makinaları) , ARİSTO ( Dijital Kesim Makinaları), DIRECT COLOR SYSTEM ( Masatipi UV Dijital Baskı Makinaları) , GONGZHENG GROUP (Geniş Format Dış Mekana Baskı Makinaları) , DGI ( Sign& Tekstil Baskı Makinaları)  , KALA(Laminasyon Makinaları )  , MEGAPLOT ( Strafor Kesim Makinaları ) firmalarının Türkiye resmi distribütörüdür

Önemli Duyuru

blank