Dilli UV Baskı Makineleri

Dilli UV Baskı Makineleri Kategorisinde 10 Ürün Bulundu

Dilli UV Baskı Makineleri 26 yıllık bir Güney Kore markasıdır. Dünyanın ilk ve lider Dijital UV Baskı makineleri üreticisidir. Dünya pazarında isim yapmış bir çok Dijital UV Baskı makinesinin de OEM üreticisidir. Özel olarak kendi bünyesinde geliştirmiş  olduğu  sistemler ve yazılımlar ile dünyanın en hızlı ve baskı kalitesi yüksek endüstriyel Dijital Baskı Makineleri üretmektedir. 

Ürün portföyünde 160 cm, 250 cm ve 320 cm baskı enlerinde hem rulo malzemelere hemde Tabaka malzemelere  direkt baskı yapabilen Hybrid  UV sistemler,  320 cm ve 500 cm baskı enlerinde Rulodan ruloya baskı yapabilen RTR baskı sistemleri, 250 cm x 130 cm ve  320 cm x 130 cm baskı enlerinde tabaka malzemelere baskı yapabilen Flatbed (masa tipi) endüstriyel dijital UV baskı makineleri üretmektedir.

Makinelerde Kyocera, Konica Minolta ve Ricoh baskı kafası teknolojileri kullanmaktadır.
Endüstriyel Reklamcılık, Endüstriyel Dekorasyon, Teknik Tekstil ve Tekstil sektörlerinde makinelerimiz değer yaratmaktadır.

Her türlü Reklam, Grafik, promosyon malzemeleri (PVC plakalar, dekota, dibond, acrylic, ahşap stand, karton stand, karton ambalaj, kalem, ajanda, branda, kanvas, deri ve suni deri malzemeleri vb..)

Endüstriyel dekorasyon ürünleri (EPS köpük malzemeleri, Duvar kağıdı, Cam, MDF paneller, Ahşap, Gergi tavan Malzemeleri vb..)

Teknik Tekstil ve Tekstil  ( Stor Perde, Zebra Perde, Suni Deri, None-woven, vb..)  bu makineler ile direkt baskı yapılabilmektedir.

Üretim hızları baskı makinesi modellerine göre  33 m2/saatten - 270 m2/saate göre değişken hızlarda olabilmektedir.

Prodigital olarak 2009 yılından beri Dilli markasının ve Teknolojilerinin Turkiye ve Çevre ülkeler distribütörlüğünü yürütmekteyiz. Türkiye ve çevre ülkelerde Prodigital olarak satmış olduğumuz 400 adet üzeri makinemiz kullanıcılarında değer yaratmaktadır.