Gongzheng Solvent/Eko-Solvent Baskı Makineleri

Gongzheng Solvent/Eko-Solvent Baskı Makineleri Kategorisinde 17 Ürün Bulundu

Gonzheng  27 yıllık  bir Çin markasıdır. Gongzheng Solvent/Eko-Solvent Baskı Makineleri Çin'in en büyük üreticilerindendir. Reklam ve Grafik Baskı sektörüne yönelik 160 cm, 260 cm, 320 cm, 500 cm baskı enlerinde eco solvent / solvent baskı makineleri mevcuttur. 

Reklam ve Grafik sektörüne yönelik Folyo, etiket  baskı ve kesim makineleri, branda, fotoğraf kağıdı, duratrans, blueback, mesh, blackout  gibi reklam malzemelerine baskı yapabilen makineler.

İç ve Dış mekanda kullanılan afişler, roll-uplar, ışıklı ışıksız tabelalar, one-way-vision cam giydirme, özel , ticari arac, taşıt  giydirme, cephe kaplama   görsel reklam ürünleri ve duvar kağıdı , suni deri baskıları  bu makineler ile yapılmaktadır.

Makinelerinde Epson, Fuji Dimatix Satrfire ve Gama Baskı Kafası teknolojileri kullanılır. 20 m2 saatten - 300 m2 saate kadar çeşitli hızlarda makineler mevcuttur.

PRODIGITAL olarak 1996 yılından beri GONGZHENG markasının ve Teknolojilerinin Turkiye ve Çevre ülkeler distribütörlüğünü yürütmekteyiz. Geniş Bayi kanallarımız ile 20 den fazla ülkeye gerek bayi kanalları, gerek ise direkt son kullanıcılara hizmet vermekteyiz. Turkiye ve çevre ülkelerde PRODIGITAL olarak satmış olduğumuz 3000 adet üzeri makinemiz kullanıcılarında değer yaratmaktadır.