Prodigital - P Reklam Ürünleri ve Dijital Baskı Makineleri

Prodigital - P Reklam Ürünleri ve Dijital Baskı Makineleri

Firmamız kurulduğu 1991 yılından bu yana sektörün öncü firması konumunu korumuştur. Prodigital, dijital baskı sektörünün gelişimi ile dünya çapında teknoloji üreten firmaların Türkiye distribütörlüklerini alarak, dijital  baskı teknolojilerini Türk iş adamları ile buluşturmuştur.

Gelişen teknolojiyi sürekli olarak takip eden ve ülkemize getiren, yurtiçi ve yurtdışı fuarlara katılımcı, aynı zamanda da sponsor olarak sektöre katkıda bulunan firmamız, Reklam sektöründe İç Mekan ve Dış Mekan Baskı Makinaları, UV Baskı Makinaları, Hassas Kesim Sistemleri, Lazer Kesim, CNC kesiciler ile sektöre yön vermektedir.

Dijital  Tekstil sektöründeki tecrübemiz ile Süblime Tekstil Baskı Makinaları, Halı Baskı Hatları, Ev Tekstili Baskı Makinaları, Direkt Tekstil Baskı Makinaları, Tekstil Ön İşlem ve Son İşlem Makinaları, Dijital Tekstil Boyaları, Transfer Kağıdı, Koruma Kağıdı, Tekstil RIP Programları, Makine Yedek Parçaları, Satış Sonrası Teknik Servis Hizmetleri vermeye devam ediyoruz.

Endüstriyel alanlarda Ahşap, Cam, Ambalaj, İnşaat, Dekorasyon gibi sektörlere yönelik büyük ebat Endüstriyel UV Baskı Makinaları, Dijital Kesim Sistemleri ile üretime destek oluyoruz.

Bursa, Afyon, G.Antep, Ankara ve İzmir’de bulunan ofislerimizle Türkiye’nin dört bir yanına ulaşan güçlü teknik servis ağımız “Müşterimizin işi bizim işimiz” felsefesi ile hareket ediyor ve üretimin durmaması için yoğun çaba sarf ediyoruz.

 

Benzer İçerikler