Sign Reklam Baskı Makineleri

Sign Reklam Baskı Makineleri Kategorisinde 90 Ürün Bulundu

Mutoh 85 yıllık bir Japon markasıdır. Dijital Baskı makineleri ve kesim plotterları üretmektedir.

Reklam ve grafik baskı sektörüne yönelik 62 cm, 130 cm,  160 cm ve  260 cm baskı genişliğinde Eco-solvent / solvent baskı makineleri,  ayrıca  70 cm , 130 cm 180 cm kesim ploterları mevcuttur.

Reklam ve Grafik sektörüne yönelik  Folyo, etiket  baskı ve kesim makineleri , branda, fotoğraf kağıdı, duratrans, blueback, mesh, blackout  gibi reklam malzemelerine baskı yapabilen makineler

İç ve Dış mekanda kullanılan afişler, roll-uplar, ışıklı ışıksız tabelalar, one-way-vision cam giydirme, özel , ticari arac, taşıt  giydirme, cephe kaplama   görsel reklam ürünleri bu makineler ile basılmaktadır.

Makinelerinde Epson  Baskı Kafası teknolojileri kullanılır. 50m2 saatten - 150m2 saate kadar çeşitli hızlarda makineler mevcuttur. Baskılardaki  pass izlerini yok etmek için özel olarak geliştirilmiş  dalgalı baskı ( Intelligent Interweaving (i²)) teknolojisini kullanır. Düşük pass  baskı modlarında bile, sorunsuz , kesintisiz, yüksek kalite baskılar verir.

PRODIGITAL olarak  2012 yılından beri MUTOH  markasının ve Teknolojilerinin  Turkiye ve Çevre ülkeler distribütörlüğünü yürütmekteyiz.  Geniş Bayi kanallarımız  ile  20 den fazla ülkeye  gerek bayi kanalları , gerek ise direkt son kullanıcılara hizmet vermekteyiz. Turkiye ve cevre ülkelerde PRODIGITAL olarak satmış olduğumuz 5000 adet üzeri makinemiz kullanıcılarında değer yaratmaktadır.