ProCut Dijital Cutter

ProCut Dijital Cutter (Dijital Kesim Sistemi) Stok Kodu: ProCut Dijital Cutter

Prodigital’in distribütörlüğünü yaptığı ve sektördeki deneyimini aktardığı Procut Digital Cutter şimdi her zamankinden daha hızlı, daha stabil ve daha ekonomik.

Operatörler ve çalışanların güvenliğini için kesicinin etrafına 360 derece infrared sensör sistemleri yerleştirilmiştir.

Son model geliştirilmiş kamera sistemi sayesinde üretkenliği artırıp aynı zamanda kesimde bıçak pozisyonlamasında mükemmel sonuç elde edilmektedir.

Kesim makinelerinde en büyük sorun tablanın her noktada aynı yükseklikte olduğunu bilerek gövde bal peteği şekilli alüminyum malzeme ile oluşturulmuştur, uzun yıllar gövdenin düz kalması sağlanmış, homojen ve güçlü vacumlama elde edilmiAkıllı ara yazılımı sayesinde Coreldraw, Adobe illüstratör, Onyx, Caldera, Printfactory, Maintop, vb., tüm programlarla yüzde yüz uyumlu çalışır. Barkod okuma sistemi ile operatörün yanlış kesim yapması engellenmiş ve üretimde verimlilik arttırılmıştır.

Akıllı ve stabil bıçak kontrol sistemi bıçak derinliğini kontrol ederek kesim halısının uzun yıllar kullanılabilmesini sağlar.

Procut Digital Cutter; Procut Digital Cutter B1C, Procut Digital Cutter B4C, Procut Digital Cutter B4S olarak üç model üretilen Dijital kesim makinesi 100cmx130cm başlangıç makinesi olarak müşterilerine sunulurken 180cmx150cm, 250cmx160cm, 250cmx180cm, 300cmx200cm konveyörlü ve sabit tabla olarak seçenek sunuyor

Çok amaçlı kesim kafası, Etiket kesim kafası, Elektrikli salınımlı kesim kafası, CNC kesim ve işleme kafası, Pilyaj Kafası(ezme/kırma), V kesim kafası tercihleri

Son teknoloji kamera sistemi ile hatasız kesim olanağı sağlarken üretimde hata yapmanızı engellemektedir.

Procut Digital Cutter ile kesebileceğiniz malzemeler Fotoblok, Forex, Kağıt, Folyo, Reflektif Folyo, Pleksi, Kompozit, Strafor Mukavva, Karton, Köpük,Mdf, ABS Plastik, Kumaş, Deri, Conta.

 

Maksimum Baskı Ölçüsü: 100 cm x 130 cm kesim den 300 cm x 200 cm e kadar

Benzer Makineler

Yeni Gelenler