Mutoh UV Baskı Makineleri

Mutoh UV Baskı Makineleri Kategorisinde 9 Ürün Bulundu

Mutoh 85 yıllık bir Japon markasıdır. Dijital Baskı makineleri ve kesim plotterları üretmektedir. 160 cm baskı eninde  rulodan ruloya ve tabaka baskı yapabilen hybrid UV baskı makinaları, 32 cm x 48 cm, 59 cm x 48 cm, 250 cm x 125 cm baskı ebatlarında Flatbed Uv baskı makineleri ürün portföyünde bulunmaktadır.

Endustriyel reklamcılık ve baskı için dekota, ahşap, cam, PVC sandviç paneller, Karton ve  Promosyon sektorune yonelik  her türlü promosyon malzemelerine  kalem, madalyon, ödüller, cam , çakmak, telefon ve i-pad kılıfları, mıknatıslı süs eşyaları, ajanda , deri , suni deri  direkt baskı yapabilen makineler mevcuttur.

Makinelerinde Epson ve  Ricoh    Baskı Kafası teknolojileri kullanılır. 10 m2 saatten - 65 m 2 saate kadar çeşitli hızlarda makineler mevcuttur.

PRODIGITAL olarak  2012 yılından beri MUTOH  markasının ve Teknolojilerinin  Turkiye ve Çevre ülkeler distribütörlüğünü yürütmekteyiz. Geniş Bayi kanallarımız ile 20'den fazla ülkeye  gerek bayi kanalları, gerek ise direkt son kullanıcılara hizmet vermekteyiz. Turkiye ve cevre ülkelerde Prodigital olarak satmış olduğumuz 5000 adet üzeri makinemiz kullanıcılarında değer yaratmaktadır.