Prodigital Genel Müdürü İbrahim Tekeş “2021 senesi, Gongzheng UV Yılı

Prodigital uzun yıllardır dijital baskı sektörünün gelişimi ile dünya çapında teknoloji üreten firmaların Türkiye Distiribütörlüklerini alarak dijital baskı teknolojilerini sektörün her alanına sunmaktadır. Özellikle son yıllarda UV BASKI sistemlerini tüm sektörlere kurmaktadır. Bu sektörler sign, tekstil, cam, ahşap, deri, suni deri, duvar kağıdı, fotoğraf, matbaa, ambalaj etiket, promosyon, perde, gergi tavan, trafik, teknik tekstil vb. iş alanlarıdır. Her bütçeye geniş ürün gamı yatırım ve işletme maliyeti uygun sistemler ile piyasadaki rakiplerle kolay rekabet edebilecek fiyat seviyelerinde makinalarımız mevcuttur. Her geçen gün ürün grubunda makine modellerimiz de artışlar olmaktadır. UV makinanın en büyük avantajı yalnızca kağıt üzerine değil, farklı objelerin de üzerine de baskı yapabilmesi ve bu sayede de çok talep görmesidir.

GONZHENG UV SİSTEMLERİ;

Prodigital’in uzun yllardır Distiribütörlüğünü yaptığı Gongzheng firmasının dijital uv baskı makinaları Roll to Roll, Flatbed ve Hibrit sistemler olarak sektörün ihtiyacına göre pazara sunulmaktadır. İlk olarak geniş format Roll to Roll Led uv baskı sınıfında Gongzheng GZF5200KM modeli ile ön plana çıkmaktadır.

GZF5200KM ROLL TO ROLL  UV BASKI MAKİNASI; 5200mm baskı genişliğine sahip maksimum 16 kafaya kadar çıkabilen hızlı Konica 1024I baskı kafası ile kullanıcılarına yüksek hızda baskı imkanı sağlıyor. Çift taraflı su soğutmalı Led uv lambalar ile enerji tasarruflu, Negatif bassınç sistemi ile kesintisiz ve stabil baskılar,4 adet pnumatic rubber roller stabil ve düzgün baskılar ,hassas ve sıcakten etkilenen malzemeler için su soğutmalı paneller.

GZF3200KM UV BASKI MAKİNASI3200mm baskı genişliği ile maksimum 14 kafaya kadar çıkabilen konica 1024 I Baskı kafasına sahip rulodan ruloya Led uv baskı makinası çift taraflı su soğutmalı led uv lambaları ile enerji tasarrufu sağlıyor. Beyaz boya sirkülasyon sistemine sahip olan makine negatif basınç sistemi ile kesintisiz ve stabil baskı sağlamaktadır.

GZF3200KM PLUS Serisi 16 kafaya kadar çıkabilen ve ön ve arkada çift air şaftlı malzeme besleme ve toplama sistemi ile kolay malzeme değiştirme sistemi sağlıyor.

GZM3200KM ROLL TO ROLL LED UV BASKI MAKİNASI

320cm ebadında 4-8 konica 1024i veya konica 1024a kafa modelleri ile (6pl veya 13 pl) tercihleri ile rulodan ruloya baskı imkanı sağlar. Çift taraflı su soğutmalı led lambaları ve negatif basınç sistemi mevcuttur. Özellikle ışıklı kumaşlar suni deri, stor ,zebra perde sistemleri, folyo, branda, duratrans, duvar kağıdı, gibi ürünlere baskı yapmaktadır. Bu ekonomik seri makine her sektöre hitap etmektedir.

GZF3208D Hibrit;  4-8  adet rıcoh Gen5 baskı kafası, konveyörlü rulo ve tabaka baskısı yapan endüstriyel uv baskı makinası güçlü yapısı ile yüksek çalışabilme yapısına sahip olan makine hem rulo hem de sert materyallere (50mm) yüksekliğe kadar baskı yapan hibrit bir model. Makinamız  Duvar kağıdı, folyo, branda, deri, gergi tavan, stor, zebra perde, cam, ahşap, kapı paneli  gibi birçok malzemeye baskı yapmaktadır. Ön ve arka masaları sayesinde ağır malzemeleri taşıyabilme özelliğine sahiptir.

GZF1808D HİBRİT UV BASKI MAKİNASI; Gongzheng’in bu yeni modeli 1800 mm baskı genişliği ile rulo ve tabaka malzemeler baskı yapabilen çok yönlü baskı makinası maksimum 3-8 adet Ricoh Gen5 baskı kafasına sahiptir. Su soğutmalı çift uv lambaları ile enerji tasarrufu sağlamaktadır. Ayrıca beyaz boya sirkülasyonu ile stabil beyaz baskılar ve beyaz kafanın  uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

GONGZHENG AW1800 LED UV BASKI MAKİNASI;180cm ebadında 3-4 Epson İ3200 baskı kafası ile rulodan ruloya baskı yapma imkanı sağlar. Kolay kullanım uygun maliyet, uygun satış fiyatlarından dolayı tercih edilmektedir. Bu yıl Türkiye’de çok adetli kurulumlar yapılacaktır. Duvar kağıdı, gergi tavan, stor, zebra perde sistemleri gibi birçok malzemeye baskı yapılmaktadır.

GONGZHENG FLATBED UV SİSTEMLER

GZW2513GN FLATBED UV BASKI MAKİNASI; 3-8 adet Rıcoh Gen5 baskı kafası maksimum 250cmx130cm baskı genişliği, yüksek etkili enerji tasarruflu çift uv led kürleme sistemi, otomatik kafa yükseklik ayarı makisimum 100mm malzeme kalınlığına kadar baskı ikanı sağlar, ayrı ayrı kontrol edilebilen iki ayrı vakum sistemi, kafa çarpmalarına karşı koruma sistemi ve birçok özelliğe sahip ekonomik seri bir makinadır.

GONGZHENG H3220 FLATBED UV BASKI SİSTEMLER;3200X200mm 5-8 Ricoh Gen6 Baskı kafası ile her türlü düz zeminlere baskı imkanı sağlar.100mm kadar yükseklikteki malzemelere kusursuz baskı imkanı sağlamaktadır. Gongzheng’in Flatbed uv baskı makinasında Akrilik, Alüminyum, strafor, fotoblok, deri, cam, ahşap, seramik vb gibi sert zemin malzemelere kusursuz ekonomik baskı imkanı sağlar.

GONGZHENG H2513GN FLATBED UV BASKI MAKİNASI;250X130 ebadında 3-8 Rıcoh Gen6 baskı kafası ile tüm düz zeminlere baskı imkanı sağlamaktadır.100mm kalınlığındaki malzemelere uygun ve ekonomik baskı yapılabilmektedir.

GONGZHENG FLATBED  GZW 6090TX/GZW9060 UV BASKI MAKİNASI,  60X90 -90X60 ebadında, TX800 baskı kafası kullanan 16cm kafa yüksekliğinde bütün sert zeminlere baskı yapabilen yeni UV baskı makinası, çarpraz yerleşimli kafalar ile hızlı simultane baskı, silindir baskı aparatı, eleksollı alüminyum vakum tablası, variable dot (değişken noktacık ateşleme sistemi)

Mutoh Mark II Serisi UV LED Dijital baskı makinalarını piyasaya sürdü;

Mutoh Avrupa nv.Mark II serisi,162cm/64 inç eninde 6 renkli (C,M,Y,K,wh,Va,) Valuejet 1638UR Mark II ve Valuejet 1638UH Mark II olarak adlandırılan iki yeni UV LED yazıcıyı duyurdu.

Her iki yazıcı iki piezo drop on demand baskı kafası ve iki uzun ömürlü UV LED  Lamba barndırıyor.Valuejet 1638UR Mark II (VJ-1638UR2)Ruloan rulo yazıcı; Valuejet 1638UH Mark II (VJ-1638UH2) ise hem rulo hemde sert materyallere baskı yapan hibrit bir model.Her iki yazıcıda Mutoh’un yeni yeni ve orijinal Vertelith Rip yazılımı ile standart olarak sunuluyor ve gelişmiş 6 kanallı destek sağlıyor. Japonyada geliştirilen ve üretilen yeni Mark II serisi yazıcılar iki yeni öncü özelliğe sahip, yani akıllı uv baskı için özel olarak geliştirilmiş yeni nesil zikzak algoritması intelligent inweaving UV (İ2 UV) ve Mutoh’un tescilli clear tone taraması. Her iki yeni özellik de Mutoh’un yeni Vertelith RIP yazılımı ile senkronize  olarak yürütülerek mümkün olan en iyi degradeler ve cilt tonları da dahil olmak üzere daha yüksek performans ve baskı kalitesi sağlıyor.

VJ-1638UR2 64 (162cm) rulo yüzeylere basılacak ve 30,40 ve 100 kg motorlu bir yükleme sistemi ile donatılabiliyor. VJ-1638UH2 hibrid modeli 15mm maksimum kalınlığı ve 15kg maksimum ağırlığı ile sert malzemeler üzerine baskı yapacak. Rulo uyumluluğu VJ-1638UR2 ile aynı,ayrıca 30 ve40 kg luk mevcut motorlu kaldırma sistemleri mevcut.

Mutoh’un Mark II serisi UV LED yazıcıları 1440×1440 dpı’ya kadar anlık kuru baskı ve baskı çözünürlükleri sunuyorlar ve yüksek kaliteli grafik üretimi için ideal mağaza içi promosyon baskıları deco grafikleri, POP  perakende grafikler, zemin ve pencere baskıları özelleştirilmiş duvar dekor baskıları, çıkartmalar, sergiler güzel sanatlar baskıları, ambalaj örnekleri ve daha fazlası.

Valuejet 1638UR Mark II ve 1638UH Mark II 3 farklı yapılandırmada kurulum yapılabiliyor. İki kez CMYK, CMYK+Vernik veya CMYK+Beyaz+Vernik ve ısıya duyarlı ortam da dahil olmak üzere çok çeşitli malzemelere baskı için uygun. Beyaz mürekkeplerin kullanımı sayesinde koyu renkli/beyaz olmayan veya berrak /şeffaf yüzeylere baskı yapılabiliyor. Özel vernik mürekkepleri sayesinde özel katma değer kaplaması mümkün.

Mürekkepler

Mutoh Mark II yazıcılar,UH21 serisi sert mürekkepler ve US11 serisi esnek mürekkepler için iki mürekkep türü sunuyor. Her iki mürekkepde düşük koku, NON HAP mürekkepleri, ek hava temizleyici gerektirmiyor ve bu nedenle herhangi bir çalışma ortamı için uygun. Mutoh US11 serisi esnek mürekkepler için Mutoh, ofisler, sınıflar ve sağlık ortamları dahil olmak üzere iç mekan uygulamaları için uygun mürekkepler yaparak GREENGUARD Gold sertifikasını aldı.

MUTOH UV SİSTEMLER;

Mutoh VJ1638UR; 160cm baskı eni, Rulodan ruloya baskı yapan UV baskı makinamız flexible boyalar ile her türlü rulo malzemeye baskı yapabiliyor. 3D kabartmalı duvar kağıdı baskıları, kısmi tahta kabartma, şeffaf malzemelere baskı gibi birçok özellik bulunuyor.

Mutoh VJ1638UH; UV baskı makinası hibrit modeli ile hem rulodan ruloya baskı hemde tabaka malzemelere baskı yapıyor. Sınıfının en hızlı ve en kaliteli makinaları 160cm eninde ve yaklaşık 20m2 hıza çıkabilmektedir. Japon üretimi dayanıklı ve sorunsuz baskı makinası. Özel olarak geliştirilmiş Mutohİ2 akıllı dalgalı baskı teknolojisi ile gerçek baskılar.

Mutoh 1627MH Uv baskı makinası; 160cm uv baskı makinası ile 16mm kadar hem rulo hem tabaka malzemelere baskı yapma imkanı bulunmaktadır, özel biyolaktik boya ile malzemelere kat yapmadan esnek baskı yapmaktadır. Yapılan baskılar termoformda 15-20cm şişirilebilmektedir.

Mutoh Performansjet PJ2508UF;Yeni üretilen bu model uv makinamız çok fonksiyonlu olarak üretildi. CMYK+W, CMYK+CMYK, CMYK+LC,LM,W, CMYK+LC,LM,W.V. gibi konfigürasyonlara sahip makinamız Ricoh Gen5 kafa ile üretildi ve oldukça hızlı ,düşük boya maliyetiyle Türkiye’deki üreticilerin beğenisine sunulacak bir makine. Ahşap, cam, deri, promosyon malzemeleri, dekota vs. malzemelere 3D baskılar yapabiliyor

MUTOH XPJ-461 ve XPJ-661 MASAÜSTÜ UV BASKI MAKİNASI ;Mutoh’un doğrudan nesneye baskı yapan yazıcı modellerinden Valuejet 426uf ve 626uf  modellerine ilave olarak sunulan model yeni çok dilli sezgisel OLED ekranı, geliştirilmiş baskı alanı Mutoh’un kısmi karartma teknolojisi gibi sistemlere sahip, yeni geliştirilmiş bölümlere ayrılmış 2 inç genişliğinde UV lamba ile donatılmış. Her iki yazıcıda CMYK veya CMYK+BEYAZ+VERNİK konfigürasyonunda kurulabiliyor ve 15cm kalınlığına kadar malzemelere doğrudan baskı yapabiliyor.

Benzer İçerikler

Prodigital Genel Müdürü İbrahim Tekeş: Yatırımda başarıya ulaşmanın yolu doğru marka ve firma tercihidir

Prodigital Genel Müdürü İbrahim Tekeş: Yatırımda başarıya ulaşmanın yolu doğru marka ve firma tercihidir

İbrahim Tekeş: “Yatırım yapmayı planlayan firmaların bu dönemde daha real üretime yönelik alanlara iş yapacak dijital baskı m
Prodigital Genel Müdürü İbrahim Tekeş: “Her zamankinden daha güçlü bir şekilde 2021 yılına giriyoruz”

Prodigital Genel Müdürü İbrahim Tekeş: “Her zamankinden daha güçlü bir şekilde 2021 yılına giriyoruz”

İbrahim Tekeş: “2020 yılını ticari anlamda iyi geçirdik diyebilirim. Piyasadan kaynaklanan bazı sıkıntılarla karşılaştık ama
Mutoh XpertJet Geniş Formatlı Yazıcılar

Mutoh XpertJet Geniş Formatlı Yazıcılar

Mutoh XpertJet Geniş Formatlı Yazıcılar Mutoh Industries Co. Ltd., iki yeni 64 ”(162 cm) genişliğinde yüksek kaliteli ve yük
PRODİGİTAL’DEN EYLÜL AYINDA SEKTÖRLERE YÖN VEREN DÖRT FUARA ÇIKARMA!

PRODİGİTAL’DEN EYLÜL AYINDA SEKTÖRLERE YÖN VEREN DÖRT FUARA ÇIKARMA!

PRODİGİTAL’DEN EYLÜL AYINDA SEKTÖRLERE YÖN VEREN DÖRT FUARA ÇIKARMA! Eylül ayında katılacağı sektörlere yön veren 4 farklı f
Sektörümüzde Kullanılan Geçmişten Günümüze Dijital Baskı Makinesi Markaları

Sektörümüzde Kullanılan Geçmişten Günümüze Dijital Baskı Makinesi Markaları

  Sektörümüzde Kullanılan Geçmişten Günümüze  Dijital Baskı Makinesi Markaları Ülkemiz dijital baskı makineleri ile 1980 ler
Prodigital Yönetim Kurulu Başkanı Sn İbrahim Tekeş SİgnGraphic Dergisi İçin FespaEurasia 2021 İle İlgili Değerlendirmelerde Bulundu

Prodigital Yönetim Kurulu Başkanı Sn İbrahim Tekeş SİgnGraphic Dergisi İçin FespaEurasia 2021 İle İlgili Değerlendirmelerde Bulundu

FESPA Eurasia Fuarı iki yıl aradan sonra tekrar düzenleniyor. Fuarla ilgili düşüncelerinizi ve beklentilerinizi öğrenebilir
Dijital Baskı Makinelerinde Kullanılan Baskı Malzemeleri Nelerdir ?

Dijital Baskı Makinelerinde Kullanılan Baskı Malzemeleri Nelerdir ?

Dijital baskı makinelerinde kullanılan malzemeler nelerdir?  Bu yazımızda hemen hemen her sektöre hitap eden dijital baskı m
Prodigital Reklam Makine Grubu Sorumlusu Sadık Akdaş: “SIGN İstanbul’u gerçek yatırımcı ziyaret etti”

Prodigital Reklam Makine Grubu Sorumlusu Sadık Akdaş: “SIGN İstanbul’u gerçek yatırımcı ziyaret etti”

Prodigital, SIGN İstanbul 2021’de, reklam, tekstil sektörüne, halı, promosyon, ahşap, cam, suni deri, dekorasyon ve mobilya s
Prodigital ve UV Baskı Çözümleri Dünyası

Prodigital ve UV Baskı Çözümleri Dünyası

Prodigital dijital baskı sektörünün gelişimi ile dünya çapında teknoloji üreten firmaların Türkiye Distiribütörlüklerini alar
8. ARED Ödülleri’22 başvuruları Prodigital sponsorluğunda başladı!

8. ARED Ödülleri’22 başvuruları Prodigital sponsorluğunda başladı!

Endüstriyel Reklam Ürünleri Sektörünün gelişimine katkı sağlamak amacıyla, bu yıl sekizincisi düzenlenen ARED Ödülleri’22, “E
Prodigital Genel Müdürü İbrahim Tekeş: “Yatırımda uzun vadeli düşünmek her zaman kazanç getirir”

Prodigital Genel Müdürü İbrahim Tekeş: “Yatırımda uzun vadeli düşünmek her zaman kazanç getirir”

Prodigital, Türkiye ve çevre ülkeler temsilciliğini yürüttüğü Mutoh, DGI, Dilli, Aristo ve boya markalarıyla Fespa Global Pri
PRODİGİTAL Signistanbul2022 de Ziyaretçilerine Dijital Baskı Makinesi Hediye Ediyor

PRODİGİTAL Signistanbul2022 de Ziyaretçilerine Dijital Baskı Makinesi Hediye Ediyor

PRODİGİTAL Signistanbul2022 de Ziyaretçilerine Dijital Baskı Makinesi Hediye Ediyor 8-11 Eylül 2022 Tarihleri arasında Tüyap