PRODİGİTAL’DEN EYLÜL AYINDA SEKTÖRLERE YÖN VEREN DÖRT FUARA ÇIKARMA!

PRODİGİTAL’DEN EYLÜL AYINDA SEKTÖRLERE YÖN VEREN DÖRT FUARA ÇIKARMA!

Eylül ayında katılacağı sektörlere yön veren 4 farklı fuar ile adeta çıkarma yapmaya hazırlanan Prodigital’de fuar hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor.

Prodigital Ailesi olarak fuarları müşterilerimiz ile buluşma noktası olması ve yeni teknolojilerin müşterilerimize tanıtma ve sunma platformu olmasından dolayı çok önemsiyoruz. Pandemi sürecinden dolayı kısıtlanan fuar organizasyonları eylül ayı itibari ile sektörümüz için başlayacak olması bizleri heyecanlandırıyor.

Prodigital Eylül ayında 4 fuar ile müşterileri ile buluşacak ve inovatif düşüncelerini, yeni ürünlerini, Ar-Ge si tamamlanmış ürünlerini pazarın hizmetine sunacaktır.

9-12 EYLÜL SIGN İSTANBUL 2021 FUARI:

Sign İstanbul 22. Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı 9-12 Eylül tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenecektir.

Sektörümüzün yön veren fuarların başında gelen Sign İstanbul fuarı pandemiden kaynaklı bir yıl aksamalı olarak başlayacak ve biz her yıl olduğu gibi en büyük standı, en geniş makine parkuru ve 50 kişiyi aşan profesyonel ekibimiz ile aynı yerimizde sizlere ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sunmak için yerimizi alacağız.               

Prodigital İstanbul merkez , Prodigital Bursa şubesi, Prodigital Gaziantep şubesi, Prodigital Adana şubesi, Prodigital İzmir bayii, Prodigital Ankara bayii, Prodigital Afyon bayii olarak katılacağımız Sign İstanbul fuarında hedefimiz tüm müşterilerimize sektörel ihtiyaçlarına bölgesel ağ yapımızla bölgenin ihtiyaçlarını bilen bölgesel kadrolarımızla cevap vermektir.

Sign İstanbul Fuarında Reklam, Tekstil, Ev Tekstili, Matbaa, Promosyon, Suni Deri, Cam, Mobilya, Strafor, vb. sektörlerinde faaliyet gösteren firmalarımız için solvent, eco-solvent, UV, Sublime, Dispers boya bazlı baskı makinelerimizi, lazer kesim makinelerini, dijital Kesicileri görme, test etme imkanı bulacaksınız.

Solvent, Eco-solvent grubunda çok düşük boya maliyeti ile öne çıkan ve müşterilerimizin beğenisini toplamış Gongzheng marka makinelerimizden 5 metre GZH5006SG, 320 cm GZM3204SG,GZC3202SG ve Gongzheng’in Eco-solvent grubu olan Thunderjet serisinin yeni modellerinden Epson I3200 baskı kafalı AC1601S, AC1802S,AC1803S modelleri sergilenecektir.

                     

Son yıllarda talebi artan ve gün geçtikçe daha da önem kazanacak olan UV baskı sistemleri ile ilgili Prodigital Ailesi olarak fuarda kapsamlı çözümler sunacağız. Her sektöre bir UV Baskı makinesi mottosu ile 3 farklı kulvar için tasarlanmış Flatbed, Hibrit, RTR modellerimiz müşterilerimizin beğenisine sunulacaktır.

Gongzheng Flatbed 90cm den 320 cm e kadar H0906EI, T2513GN, H2513GN, H3220GN Modellerimiz, Gongzheng Hibrit(hem ruloya hem tabaka malzemelere) baskı yapabilen GZF1808D, GZF3208D modellerimiz, Gongzheng RTR AC1800UV, GZM3200KM modellerimiz ile tüm sektör ve müşterilerimiz için çözüm sunacağız.

Gongzheng tarafından özel olarak Duvar kağıdı, Gergi tavan, ve son zamanlarda popüler olan Light box kumaşı basmak için tasarlanmış GZM3200KM rulodan ruloya LED UV baskı makinesi de standa siz müşterilerin beğenesine sunulmak için standımızda yerini alacaktır.

Tekstil baskı makinelerinde iki farklı sistem yine Sign İstanbul 2021 de Prodigital tarafından müşterilerin beğenisine sunulacaktır. Tekstil baskı sistemlerinde bayrak baskı makinesi olarak Gongzheng GZS3204PLUS ve GZS 3202 modelleri sergilenecek, ve Tekstil baskı sistemlerinde süblime transfer baskı makinesi AC1904T modeli de fuarda sergilenecektir.

Prodigital Sign İstanbul 22. Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarında toplamda 40’ın üzerinde makine ile sektörün en geniş makine parkuru ile siz müşterilerini standında ağırlayacaktır.

15-17 EYLÜL FASHION TECH İZMİR 2021 FUARI

Fashion Tech İzmir 2021 hazır giyim, konfeksiyon ve tekstil makineleri, tekstil baskı teknolojileri fuarı 15-17 Eylül tarihleri arasında İZFAŞ İzmir fuar merkezinde düzenlenecektir.   

Prodigital tekstil sektöründe bu yıl EGE TMF Denizli fuarından sonra Fashion Tech İzmir fuarında da müşterilerine tekstil sektörünün en son teknoloji baskı makinelerini ve çözümlerini sunmaya devam ediyor.

 Fashion Tech İzmir 2021 fuarında Prodigital direkt kumaş baskı, transfer baskı ve parça baskı makineleri ile 3 farklı baskı grubu tanıtacaktır.

Direkt kumaş baskı grubunda Pigment boya ile pamuklu kumaşlara veya dispers boya ile polyester kumaşlara direkt metraj baskı imkanı sağlayan endüstriyel tasarımı ve parçalanıp temizlenebilir ve tamir edilebilir kafa teknolojisi Fuji Dimatix Starfire 1024 baskı kafaları ile Gongzheng GZS3204PLUS ve GZS 3202 modelleri Fashion Tech İzmir 2021 de müşterilerimizin beğenisine sunulacaktır.

Transfer baskı grubunda Gongzheng’in Sublime grubu olan Epson I3200 baskı kafalı Thunderjet AC1902T ve AC1904T en son teknoloji 200m2 yi aşan hızı ile yeni modelleri ilk defa  Fashion Tech İzmir 2021 de görücüye çıkacaktır.

 

Parça Baskı grubunda son aylarda büyük talep gören her türlü renkli ve/veya beyaz kumaş gruplarına(pamuklu, polyester,viskon,ipek,kot,vb.) baskı yapabilen firmalara üretim hızı ve işlem kolaylığı sağlayan Protexjet TP60 dijital tekstil toz transfer (pet film) baskı makinesi tekstil sektörüne yeni ve kolay çözümler sunmak için fuar da ki yerini alacaktır.

 

20-24 EYLÜL İSTANBUL EVTEKS ULUSLARARASI EV TEKSTİLİ FUARI

26. İstanbul Evteks Uluslararası Ev Tekstili Fuarı 20-24 Eylül tarihleri arasında İstanbul CNR EXPO fuar merkezinde düzenlenecektir.

Prodigital Teksil Sektöründe hız kesmeden Eylül ayında ki 3. Fuarına katılıyor. Prodigital dünyanın en büyük ikinci ev tekstil fuarı olan İstanbul Evteks fuarında Pamuk baskı, Halı baskı, Parça Baskı ve transfer baskı ile ilgili baskı makinelerini ve sektörel çözümlerini sunmak için katılıyor.

Tekstil sektörüne hizmetin sadece baskı makinesi tedariği ile olmayacağını çok iyi bilen Prodigital bu fuarda müşterilerine tam çözüm sunuyor.

Pigment boya ile pamuklu kumaşa direkt baskı, Dispers boya ile polyestere direkt baskı, dijital Halı transfer baskı ve direkt dijital halı baskı ve çözümleri süblime baskı sistemleri ve her türlü kumaşa baskı sistemleri fuarda sergilenecektir.

 

Gongzheng marka dijital baskı sistemleri ile 190cm den 320 cm e kadar baskı genişliğine sahip metraj baskı sistemlerini sunacak olan Prodigital İstanbul Evteks Fuarında müşterilerine aynı zamanda baskı öncesi ve sonrası ile ilgili eğitimler verecektir. 20 yılı aşkın sektörde uzmanlığı olan Prodigital ekibi dijital baskı makinelerinin yanında fikse ve kalender makinelerini müşterilerine sunacak ve bu konular ile ilgili bilgilendirmelerde bulunacaktır. Prodigital Tekstil makinelerini üretime adapte etme üretim kapasitesini ve verimliliğini arttırma konusunda uzmanlaşmış ekibini fuarda müşterilerin ihtiyaçlarını gidermek için hazırda tutacaktır.  

Son dönemlerin en popüler ev tekstil ürünü olan kaymaz taban (dot taban pamuk taban pvc taban) dijital halı üretimi ile ilgili demo uygulamalar sergilenecektir.

Direkt kumaş baskı grubunda Pigment boya ile pamuklu kumaşlara veya dispers boya ile polyester kumaşlara direkt metraj baskı imkanı sağlayan endüstriyel tasarımı ve parçalanıp temizlenebilir ve tamir edilebilir kafa teknolojisi Fuji Dimatix Starfire 1024 baskı kafaları ile Gongzheng GZS3204PLUS ve GZS 3202 modelleri İstanbul Evteks fuarında müşterilerimizin beğenisine sunulacaktır.

Transfer baskı grubunda kaymaz taban halı üretimi için Gongzheng’in Sublime grubu olan Epson I3200 baskı kafalı Thunderjet AC1902T ve AC1904T en son teknoloji 200m2 yi aşan hızı ile yeni modelleri ve halı transfer kalenderi görücüye çıkacaktır.

Parça Baskı grubunda son aylarda büyük talep gören her türlü renkli ve/veya beyaz kumaş gruplarına(pamuklu, polyester,viskon,ipek,kot,vb.) baskı yapabilen firmalara üretim hızı ve işlem kolaylığı sağlayan Protexjet TP60 dijital tekstil toz transfer (pet film) baskı makinesi tekstil sektörüne yeni ve kolay çözümler sunmak için fuar da ki yerini alacaktır.

29 EYLÜL-02 EKİM PROMOSYON SHOW İSTANBUL FUARI

Kurumsal Pazarlama Reklam Ürünleri ve Malzemeleri fuarı Promosyon Show İstanbul 29 Eylül-02 Ekim tarihleri arasında IFM İstanbul fuar merkezinde düzenlenecektir.

Sektöre selam Showa devam hashtagine kayıtsız kalmayan Prodigital Eylül ayının son fuarında promosyon sektörüne yönelik makine parkurlarını tanıtmak için Promosyon Show İstanbul fuarına katılacaktır.

Gongzheng firmasının son teknoloji Epson I3200 endüstriyel baskı kafası ile iki kat daha hızlı üretim kapasitesine sahip olan Gongzheng H0906EI LED UV Baskı makinesi 90cm e 60 cm ölçüsü ile müşterilerimizin taleplerine karşılık vermek için sektördeki yerini alacaktır.

 

Prodigital Gongzheng firmasının 3 farklı Thunderjet Serisi eco-solvent modelleri ile tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek hız ve kaliteyi sağlayacak makinelerini fuarda sergileyecektir. Küçük ölçekli firmalar için Thunderjet AC1601S orta ölçekli işletmeler için Thunderjet AC1802S ve büyük ölçekli Firmalar için Thunderjet AC1803S modellerimizi Promosyon Show İstanbul’da Prodigital standında ziyaret edebilirsiniz.

Parça Baskı grubunda son aylarda büyük talep gören her türlü renkli ve/veya beyaz kumaş gruplarına(pamuklu, polyester,viskon,ipek,kot,vb.) baskı yapabilen firmalara üretim hızı ve işlem kolaylığı sağlayan Protexjet TP60 dijital tekstil toz transfer (pet film) baskı makinesi tekstil sektörüne yeni ve kolay çözümler sunmak için fuar da ki yerini alacaktır.

Ve Promosyon firmalarının vazgeçilmez makinelerinden lazer kesim makineleri tek kafa ve çift kafa modelleri fuarda müşterilerimizin beğenisine sunulacaktır.

Sektöründe öncü olan ve öncü olmaya devam eden Prodigital firmasının siz müşterilerimiz için getirdiği ve geliştirdiği yeni ürün ve çözümleri takip etmek için ProdigitalTr facebook instagram ve twitter adreslerinden ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Prodigital Genel Müdürü İbrahim Tekeş: Yatırımda başarıya ulaşmanın yolu doğru marka ve firma tercihidir

Prodigital Genel Müdürü İbrahim Tekeş: Yatırımda başarıya ulaşmanın yolu doğru marka ve firma tercihidir

İbrahim Tekeş: “Yatırım yapmayı planlayan firmaların bu dönemde daha real üretime yönelik alanlara iş yapacak dijital baskı m
Prodigital Genel Müdürü İbrahim Tekeş “2021 senesi, Gongzheng UV Yılı Olacak’’

Prodigital Genel Müdürü İbrahim Tekeş “2021 senesi, Gongzheng UV Yılı Olacak’’

Prodigital uzun yıllardır dijital baskı sektörünün gelişimi ile dünya çapında teknoloji üreten firmaların Türkiye Distiribütö
Prodigital Genel Müdürü İbrahim Tekeş: “Her zamankinden daha güçlü bir şekilde 2021 yılına giriyoruz”

Prodigital Genel Müdürü İbrahim Tekeş: “Her zamankinden daha güçlü bir şekilde 2021 yılına giriyoruz”

İbrahim Tekeş: “2020 yılını ticari anlamda iyi geçirdik diyebilirim. Piyasadan kaynaklanan bazı sıkıntılarla karşılaştık ama
Mutoh XpertJet Geniş Formatlı Yazıcılar

Mutoh XpertJet Geniş Formatlı Yazıcılar

Mutoh XpertJet Geniş Formatlı Yazıcılar Mutoh Industries Co. Ltd., iki yeni 64 ”(162 cm) genişliğinde yüksek kaliteli ve yük
Sektörümüzde Kullanılan Geçmişten Günümüze Dijital Baskı Makinesi Markaları

Sektörümüzde Kullanılan Geçmişten Günümüze Dijital Baskı Makinesi Markaları

  Sektörümüzde Kullanılan Geçmişten Günümüze  Dijital Baskı Makinesi Markaları Ülkemiz dijital baskı makineleri ile 1980 ler
Prodigital Yönetim Kurulu Başkanı Sn İbrahim Tekeş SİgnGraphic Dergisi İçin FespaEurasia 2021 İle İlgili Değerlendirmelerde Bulundu

Prodigital Yönetim Kurulu Başkanı Sn İbrahim Tekeş SİgnGraphic Dergisi İçin FespaEurasia 2021 İle İlgili Değerlendirmelerde Bulundu

FESPA Eurasia Fuarı iki yıl aradan sonra tekrar düzenleniyor. Fuarla ilgili düşüncelerinizi ve beklentilerinizi öğrenebilir
Dijital Baskı Makinelerinde Kullanılan Baskı Malzemeleri Nelerdir ?

Dijital Baskı Makinelerinde Kullanılan Baskı Malzemeleri Nelerdir ?

Dijital baskı makinelerinde kullanılan malzemeler nelerdir?  Bu yazımızda hemen hemen her sektöre hitap eden dijital baskı m
Prodigital Reklam Makine Grubu Sorumlusu Sadık Akdaş: “SIGN İstanbul’u gerçek yatırımcı ziyaret etti”

Prodigital Reklam Makine Grubu Sorumlusu Sadık Akdaş: “SIGN İstanbul’u gerçek yatırımcı ziyaret etti”

Prodigital, SIGN İstanbul 2021’de, reklam, tekstil sektörüne, halı, promosyon, ahşap, cam, suni deri, dekorasyon ve mobilya s
Prodigital ve UV Baskı Çözümleri Dünyası

Prodigital ve UV Baskı Çözümleri Dünyası

Prodigital dijital baskı sektörünün gelişimi ile dünya çapında teknoloji üreten firmaların Türkiye Distiribütörlüklerini alar
8. ARED Ödülleri’22 başvuruları Prodigital sponsorluğunda başladı!

8. ARED Ödülleri’22 başvuruları Prodigital sponsorluğunda başladı!

Endüstriyel Reklam Ürünleri Sektörünün gelişimine katkı sağlamak amacıyla, bu yıl sekizincisi düzenlenen ARED Ödülleri’22, “E
Prodigital Genel Müdürü İbrahim Tekeş: “Yatırımda uzun vadeli düşünmek her zaman kazanç getirir”

Prodigital Genel Müdürü İbrahim Tekeş: “Yatırımda uzun vadeli düşünmek her zaman kazanç getirir”

Prodigital, Türkiye ve çevre ülkeler temsilciliğini yürüttüğü Mutoh, DGI, Dilli, Aristo ve boya markalarıyla Fespa Global Pri
PRODİGİTAL Signistanbul2022 de Ziyaretçilerine Dijital Baskı Makinesi Hediye Ediyor

PRODİGİTAL Signistanbul2022 de Ziyaretçilerine Dijital Baskı Makinesi Hediye Ediyor

PRODİGİTAL Signistanbul2022 de Ziyaretçilerine Dijital Baskı Makinesi Hediye Ediyor 8-11 Eylül 2022 Tarihleri arasında Tüyap