Mutoh XpertJet Geniş Formatlı Yazıcılar

Mutoh XpertJet Geniş Formatlı Yazıcılar

Mutoh Industries Co. Ltd., iki yeni 64 ”(162 cm) genişliğinde yüksek kaliteli ve yüksek verimlilikli piezo isteğe bağlı damla beslemeli tabela ve ekran mürekkep püskürtmeli yazıcıyı piyasaya sunmuştu. XpertJet 1641SR ve XpertJet 1682SR olarak adlandırılan bu iki model piyasada yoğun talep görün ürünler arasına girmeyi başardı. Japonya’da geliştirilen ve üretilen yeni XpertJet yazıcılar, tamamen yeni ürünler, yeni bir 7 renk – CMYK, Lc, Lm, Lk – mürekkep seti, çoklu ürün geliştirmeleri ve öncü yenilikçi özelliklere sahiptir. XpertJet 1641SR tek kafa 4 renk modelidir. XpertJet 1682SR, 2×4 renk kurulumu veya 7 renk kurulumu için çift kademeli kafa modelidir.

XpertJet yazıcılar, uzun süreli dış mekan uygulamaları ve iç mekan kullanımı için dayanıklı baskılar için işaret ve ekran grafiklerinin yüksek kaliteli düşük maliyetli hacim üretimi için özel olarak geliştirilmiştir. Uygulamalar posterler, arkadan aydınlatmalı tabelalar, duvar kaplamaları, satış noktası ekranları, güzel sanatlar reprodüksiyon baskıları, araç grafikleri, pencere grafikleri, kendinden yapışkanlı etiketler vb.

Mutoh Europe’un Genel Müdürü Kenji Yasuhara, “Mutoh, 2004 yılından bu yana reklam ve tabela yazıcılarında öncü. XpertJet zaten beşinci nesil işaret ve ekran yazıcılarımız. XpertJets, çok ödüllü ValueJet 1624X ve ValueJet 1638X yazıcılarımızın halefidir. XPJ-1641SR ve XPJ-1682SR, hızlı üretim baskı işi kapasitesi ile en kaliteli baskı işi arasında mükemmel bir denge sunuyor. Yeni MS-41 serisi mürekkep setimizin yeni ek Lc, Lm ve Lk renkleri, kısa görüntüleme mesafeleri için pürüzsüz ten tonları ve degradeleri olan en yüksek kalitede baskılara odaklanan işletmelere ekstra kalite getirecektir.” diye konuştu.

Yasuhara şöyle devam etti: “Şirket genelinde sürekli iyileştirme ve yenilik yaratma taahhüdümüz doğrultusunda, sağlam şekilde inşa edilmiş XpertJet yazıcılar kanıtlanmış ve endüstri lideri Mutoh teknolojisine sahiptir. Ayrıca, imza profesyonellerine rakipsiz baskı kalitesi, uzun yıllar boyunca en yüksek düzeyde kullanıcı konforu ve güvenilirliği sağlamak için çoklu ürün geliştirmeleri ile doludur ”dedi.

Benzer İçerikler